Ośrodek szkolenia
kierowców Materzok
.

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/s010013/public_html/includes/db.connect.php on line 18

Opinie

Jestem bardzo zadowolona z jazd z Panią Donatą. Moim problemem na drodze były nerwy i stres, które powodowały, że robiłam błędy. Pani Donata pomogła mi się wyciszyć i opanować. Dziękuję Pani Donato. Podczas jazd panuje miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Jazdy z Panią Donatą to sama przyjemność. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim Ośrodek szkolenia kierowców Materzok. Egzamin zdany. Do zobaczenia na drodze Pani Donato.

Ewa Wolny
Pan Piotr miewał czasem zły humor, ale z pewnością nauczył mnie dobrze jeździć.

Szymon Ośliźlok
Szczerze polecam. Pani Donata jest cierpliwa, wyrozumiała a przy tym było bezstresowo. Na jazdy chodziłem z chęcią i miło je wspominam.

Damian
Gorąco polecam kurs u Pani Donaty - miła, niestresująca atmosfera oraz cierpliwość jaką wykazuje pani Donata są niepowtarzalne. :) Kurs jak najbardziej mogę zaliczyć do udanych - wiele cennych rad, przestróg oraz wskazówek są gwarancją zdanego egzaminu. Naprawdę polecam. :)

Patrycja
GORĄCO POLECAM!!!!! Kurs z Panią Donatą był samą przyjemnością. Pełen profesjonalizm, cierpliwość, wyrozumiałość i anielski spokój, a do tego miła atmosfera w czasie jazd. Dziękuję!!!! Dzięki Pani zdałam

Teresa
Nauka jazdy z panią Donatą to czysta przyjemność. Jazdy przebiegały w bardzo miłej atmosferze i przede wszystkim bezstresowo. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Gorąco polecam.

Edyta Majwald
Serdecznie dziękuję za kurs. Lekcje odbywały się w miłej atmosferze oraz całkowicie bezstresowo. Pani Donata jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Zostałem bardzo dobrze przygotowany do egzaminu. Gorąco polecam!

Wojciech Bauerek
Pani Donata wiele mnie nauczyła i co ważniejsze nie reagowała wybuchowo na niektóre moje "zagrania na drodze" (te krawężniki). Bardzo polecam ten ośrodek i kurs osobom które chcą zdać za pierwszym razem.

Adam Pannek
Dziękuje za kurs. Nauka jazdy mijała w miłej atmosferze i bezstresowo. Cieszę się że wybrałem ten ośrodek szkolenia kierowców. Polecam

Łukasz Raszczok
Bardzo polecam naukę u Pani Donaty, jest bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Bardzo szybko przyswoiłem cały materiał, a co do części praktycznej to po prostu super. Nie ma żadnych zbędnych godzin jazdy po wiejskich drogach, tylko 100% praktyki w Jastrzębiu. Serdecznie polecam.

Dawid Fortuna
Cieszę się, że właśnie ten ośrodek szkolenia kierowców wybrałam - bez problemu zdałam za pierwszym razem.

Kasia. C
Wiele się nauczyłam i to zasługa Pani Donaty. Cierpliwa, miła, ale zarazem stanowcza. Naprawdę polecam!

W.S.
Bardzo chwale sobie jazdy z panią Donatą, ponieważ przede wszystkim zdałem za pierwszym razem, ale także pani Donata jest osobą cierpliwą i wyrozumiałą jeżeli coś poszło nie tak jak powinno. Jazdy prowadzone były bezstresowo, dlatego z chęcią siadałem za kółkiem "elki". Jednak muszę powiedzieć, że gdy już jeździłem jako kursant, to pani Donata wymagała ode mnie znajomości znaków i zasad ruchu. Jestem bardzo zadowolony z kursu.

Michal Palarczyk
Jestem bardzo zadowolona z usług firmy. Szkolenie było prowadzone sumiennie. Instruktorka dostosowywała terminy jazd do mojego wolnego czasu, co było wielkim udogodnieniem Nurtujące mnie problemy były w trakcie jazd wyjaśniane.

Ola Bobrzyk
Na każdej z jazd była przemiła i niestresująca atmosfera, wszelkie wskazówki były udzielane jasno, otrzymałam wiele cennych informacji dotyczących egzaminu końcowego. Po jazdach czułam się pewnie za kierownicą. Jazdy u Pani Donaty to czysta przyjemność!

Karolina Kołatek
Doskonałe, profesjonalne i metodyczne podejście do kursanta i przyjazna atmosfera na zajęciach są gwarancją pełnego sukcesu. Gorąco polecam!

Izabela Tlołka
Jestem bardzo zadowolona z kursu. Nauka jazdy mijała bezstresowo i naprawdę bardzo przyjemnie. Egzamin zdałam za pierwszym razem, tak więc naprawdę gorąco polecam

Bożena Rojek
Jestem bardzo zadowolony z kursu. Cieszę się że wybrałem ten ośrodek, ponieważ egzamin zdałem za PIERWSZYM razem .Gorąco polecam!

Dariusz Rojek
Jestem bardzo zadowolony z jazd z Panią Donatą. Ukończyłem szkolenie w bardzo dynamicznym tempie co pomogło mi zdać za pierwszym razem.Jazdy byly prowadzone bezstresowo i w miłej atmosferze. Terminy jazd były dostosowane do mojego wolnego czasu! Zdałem za pierwszym razem! Serdecznie polecam

Radoslaw Tkocz
Jestem bardzo zadowolona z tego ośrodka, a w szczególnosci z mojej instruktorki Pani Donaty. Jest ona osobą miłą i sympatyczną ale jednocześnie i wymagającą co swiadczyło o jej profesjonaliźmie. Jest wyrozumiała i wszelkie wątpliwości można z nią przedyskutować. Jej podejście sprawia, że nie można doczekać się następnej jazdy.Teoria jest wykładana w taki sposob, że większość można wynieść z zajęć i nie trzeba za dużo "zakuwac".Szczerze polecam ten ośrodek ponieważ Pani Donata i Pan Piotr są bardzo kompetentnymi osobami. Z Panią Donatą jeździlo się fantastycznie i dużo mnie nauczyla. Zajęcia teoretyczne z Panem Piotrem były przyjemne i interesujące. Egzamin zdałam za pierwszym razem. Bardzo dziekuje Pani Donacie i Panu Piotrowi za dobre przygotowanie

Ania
Gorco polecam naukę z Panią Donatą! Przebiegające w miłej atmosferze, bezstresowe jazdy przygotowały mnie do zdania egzaminu za pierwszym razem

Hania T.
Tę szkołę poleciła mi moja znajoma, która kilka miesięcy wcześniej robiła prawo jazdy. Nie żałuję, przede wszystkim profesjonalizm i wyrozumiałość pani instruktor, która w sposób jasny potrafiła objaśnić zasady przepisowej i bezpiecznej jazdy osobie, która wcześniej nie miała żadnego pojęcia o kierowaniu pojazdem. Jej opanowanie, udzielające się także mi, pozwoliło nie tylko na bezstresowe ukończenie kursu, ale także na bezproblemowe zdanie egzaminu. Dzięki temu mogę dzisiaj śmiało powiedzieć - do zobaczenia na drodze!

Justyna
Jestem bardzo zadowolony z jazd z Panią Donatą, wiele się dowiedziałem jak i nauczyłem. Jazdy były bezstresowe oraz w bardzo miłej atmosferze. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Polecam.

Adam Papierz
Gorąco polecam naukę jazdy z Panią Donatą! Kurs przebiegał bezstresowo, jazdy były dostosowane do mojego czasu wolnego. Miła atmosfera ale też pełny profesjonalizm, ponieważ gdy robiłem manewry niezgodne z przepisami ruchu drogowego od razu zostałem o tym poinformowany. Do egzaminu państwowego zostałem przygotowany bardzo dobrze za co serdecznie dziękuję. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Ośrodek Szkolenia Kierowców Materzok godny uwagi!

Karol Gatnar

Dodaj opinie